UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszystko pięknie ładnie, tylko dlaczego tak długo??? o ile w sobotę można sobie pozwolić na nocne szaleństwo, to już w niedziele bez przesady. Nie zapominajmy, że część naszego społeczeństwa jeszcze ma prace i musi rano wstać, tak więc koncert który nie dawał spać o 1 w nocy to lekka przesada!!!!!

złaaaa

Anuluj