UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
alstom to korporacja, cięcie kosztów, wyzysk. Durne białe kołnierzyki, które co rusz wymyślają nowe idiotyczne przepisy, a szarak na dole zapi*RdaLa na tę bandę nieuków. Taka prawda
klm
alstom to korporacja, cięcie kosztów, wyzysk. Durne białe kołnierzyki, które co rusz wymyślają nowe idiotyczne przepisy, a szarak na dole zapi*RdaLa na tę bandę nieuków. Taka prawda
klm