UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

alstom to korporacja, cięcie kosztów, wyzysk. Durne białe kołnierzyki, które co rusz wymyślają nowe idiotyczne przepisy, a szarak na dole zapi*RdaLa na tę bandę nieuków. Taka prawda

klm

Anuluj