UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Impreza jak na Elbląg całkiem całkiem, natomiast miasto przyoszczędziło w tym roku na toy-toyach. O ile czekanie 20 min. w kolejce po piwo można jakoś znieść, to czekanie tyleż samo czasu do klopa to lekka przesada. Potem wszystko wokół jest zaszczane i śmierdzi.

Machupichcę

Anuluj