UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie szukajcie miejsca na targowisku, przyszłoroczne Dni Elbląga odbędą się na Stadionie na Agrikola. Za miesiąc rusza tam rozbudowa i będzie przystosowany do koncertów. Czasami warto wykonawcę zobaczyć na żywo by docenić jego klasę /, Piasek i Kayah /