UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda źe Alstom nie moze zapewnić miejsc dla Elbląźan i jego okolic jak to kiedyś Zamech wtedy miasto źyło. Na likwidacje Zamechu i zwolnienie w ciągu 10 lat 5 tys robotników i przerobienie hal produkcyjnych przy ulicy Grunwaldzkiej na sklepy i hurtownie. Zrobily to lewicowe-liberalne rządy przyczyniając się do degradacji Elbląga pod względem ekonomicznym. Ziec Schihaua który był Szwedem. Przed wojną był włascicielem stoczni Elbląskiej. Wlasnie jego wnuki mieszkający w Szwecji wykupili hale przemysłowe na ul Stoczniowej od panstwa pod nazwą AlstoM. Dzieki tylko Szwedom zawdzieczamy ze hale przemysłowe przy ul Stoczniowej nie przerobiono na sklepy i hurtownie. Jak to zrobiono przy ul Grunwaldzkiej.

Czytelnik_MOBI_77791

Anuluj