UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Od dawna chciałem zwiedzić tereny Alstomu - imponujące miejsce - a te stare ceglane hale to jedne z najładniejszych budynków w Elblągu. Aż szkoda, że nie są dostępne codziennie.
Łukasz23
Od dawna chciałem zwiedzić tereny Alstomu - imponujące miejsce - a te stare ceglane hale to jedne z najładniejszych budynków w Elblągu. Aż szkoda, że nie są dostępne codziennie.
Łukasz23