UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Od dawna chciałem zwiedzić tereny Alstomu - imponujące miejsce - a te stare ceglane hale to jedne z najładniejszych budynków w Elblągu. Aż szkoda, że nie są dostępne codziennie.

Łukasz23

Anuluj