UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dla osob wrzucających losy do urny czekały nagrody pocieszenia, ja dostałam kubek termiczny z logiem Alstomu. Fajny prezencik
Dla osob wrzucających losy do urny czekały nagrody pocieszenia, ja dostałam kubek termiczny z logiem Alstomu. Fajny prezencik