UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
super że alstom pokazał swoją fabrykę. Taka nowoczesność i potęga w biednym Elblągu działa budująco. Może jednak to nasze miasto jeszcze ma się czym poszczycić.
super że alstom pokazał swoją fabrykę. Taka nowoczesność i potęga w biednym Elblągu działa budująco. Może jednak to nasze miasto jeszcze ma się czym poszczycić.