UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

super że alstom pokazał swoją fabrykę. Taka nowoczesność i potęga w biednym Elblągu działa budująco. Może jednak to nasze miasto jeszcze ma się czym poszczycić.


Anuluj