UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeśli Alstom zaprasza do odwiedzin mieszkańców miasta to powinien liczyć się z tym że odwiedzający liczy na upominek od firmy. Cóż firma nie popisała się, ma w d. odwiedzających. Nie ma co się dziwić samochody służbowe Alstomu wszystkie są z rejestracją olsztyna a firma niszczy drogi Elbląga. Browar za pierwszym razem nic a teraz aż miło podziękować. WSTYD Alstom !!!!!


Anuluj