UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
.. .a po koncercie pijane towarzystwo łaziło po mieście, tłukło butelki, darło się, stukało ludziom w okna i oblegało sklepy nocne. .. syf, bałagan, brak kultury. .. alkohol jest dla mądrych ludzi. .. a to co się działo w mieście po koncercie, świadczy o tym, że w Elblągu mamy bardzo dużo niemądrych ludzi. Współczucia dla Policjantów i Policjantek mających służbę w tym czasie. .. .a jako kierowca taksówki widziałem wiele. Użeranie się z głupio mądrym, pijanym, jakże idealnie znającym swoje prawa towarzystwem nie jest przyjemne.