UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dawno nie słyszałem tak tragicznego koncertu jaki dał Afromental, o ile można to nazwać koncertem. Większość czasu to było przysłowiowe gadanie o Szopenie a nie koncert. .. Nie ma to jak wziąć kasę i odwalić swoje. .. Dopiero jak wszedł Piasek to było słychać że ktoś tu śpiewa i że jest koncert

kek

Anuluj