UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Według mnie bardzo dobra lokalizacja. I nie gadaj głupot o tłoku, bo jak ejst 30.000 ludzi to się nie dziw ze nie możesz postawic krzeselka i oglądac koncert. Ciągle tylko jedno, idioci.


Anuluj