UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Według mnie bardzo dobra lokalizacja. I nie gadaj głupot o tłoku, bo jak ejst 30.000 ludzi to się nie dziw ze nie możesz postawic krzeselka i oglądac koncert. Ciągle tylko jedno, idioci.
Według mnie bardzo dobra lokalizacja. I nie gadaj głupot o tłoku, bo jak ejst 30.000 ludzi to się nie dziw ze nie możesz postawic krzeselka i oglądac koncert. Ciągle tylko jedno, idioci.