UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ścisk, tłok, nadal brak placu na imprezy. A może pora by targowisko przenieść na modrzewinę a na tym placu zrobić wreszcie kulturalne centrum Elbląga. Dojazd dobry, środek miasta, parking obok a giełdę wyeksmitować na Modrzewinę, zacznijmy wreszcie doprowadzać miasto do ludzkiego wyglądu i by było funkcjonalne.