UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ścisk, tłok, nadal brak placu na imprezy. A może pora by targowisko przenieść na modrzewinę a na tym placu zrobić wreszcie kulturalne centrum Elbląga. Dojazd dobry, środek miasta, parking obok a giełdę wyeksmitować na Modrzewinę, zacznijmy wreszcie doprowadzać miasto do ludzkiego wyglądu i by było funkcjonalne.


Anuluj