UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrym zwyczajem na tej stronie jest podawanie liczby widzów. Bardzo proszę o podanie liczby widzów na meczu inaugurującym II ligę w Elblągu. Dziękuję.

Afrodyzjak

Anuluj