UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rzeczywiscie jaki dramayt. Concordia to zespół do spadku bez zaplecza i kibiców. Z takim zespołem u siebie nie wygrac. Tu jest z ich strony sciagnieteTU-W przerwie letniej w Stali Stalowa Wola było bardzo wiele nieprzyjemnych zawirowań. Klub bardzo długo walczył o licencję na grę w II lidze. Potem pojawiły się problemy finansowe. Zostały zawieszone treningi, a drużyna nie pojechała na meczu w ramach Pucharu Polski. Mało tego na wyjazd do Elbląga w klubie pożyczono pieniądze. Włodarze Stalówki bardzo liczą na pomoc miasta, ale na razie słyszą tylko obietnice koniec. O czym my rozmawiamy. Chcieli działacze wejsc kuchennymi drzwiam do 2 ligi zeby zaszkodzic Olimpii dumie co by nie mówic Elblaga. Ilu było dzisiaj na tym meczu kibiców. Zobaczcie ilu bedzie na Olimpii kibiców z Koroną. Zobaczycie ilu bedzie kibiców z Puszczą na inauguracje 2 ligi w Elblagu. Nie można porównywac Concordii do Olimpii. Porównanie to jak pieść do nosa. Z całym szacunkiem ale sie wycofajcie z tej 2 ligi i nie róbcie afrontu.

Dajcie spokój z kaprysami

Anuluj