UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jaki dramat Concordii. Dramat to samo przystapienie kuchennym drzwiami do rozgrywek 2 ligi. Niech biora przykład z Olimpii 2004.My sie nie pchamy bez kasy i infrastruktury. Moze za kilka lat.
OL 2004
Jaki dramat Concordii. Dramat to samo przystapienie kuchennym drzwiami do rozgrywek 2 ligi. Niech biora przykład z Olimpii 2004.My sie nie pchamy bez kasy i infrastruktury. Moze za kilka lat.
OL 2004