UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jaki dramat Concordii. Dramat to samo przystapienie kuchennym drzwiami do rozgrywek 2 ligi. Niech biora przykład z Olimpii 2004.My sie nie pchamy bez kasy i infrastruktury. Moze za kilka lat.

OL 2004

Anuluj