UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No są dramatyczni, tu z autorem w pełni się zgadzam. Tylko, że to lepiej na deskach teatru dramatycznego im. Sewruka występować, niż robić popelinę na boisku.

miłośnik sztuk teatralnych

Anuluj