UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No są dramatyczni, tu z autorem w pełni się zgadzam. Tylko, że to lepiej na deskach teatru dramatycznego im. Sewruka występować, niż robić popelinę na boisku.
miłośnik sztuk teatralnych
No są dramatyczni, tu z autorem w pełni się zgadzam. Tylko, że to lepiej na deskach teatru dramatycznego im. Sewruka występować, niż robić popelinę na boisku.
miłośnik sztuk teatralnych