UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie jestem pewien czy ci bohaterowie chcieliby oddawać swoje życie za to co się teraz Polsce dzieje i jaka ona jest !Za te mafijne układy i rządy i pochanie się do korytka ludzi którzy nigdy nie pracowali. Wydaje mie sie że praca to wysiłek przedewszyskim ciała i umysłu w tworzeniu nowych pozytywnych wartości. Czy taniec i siedzenie jak minister to praca ? Czy ktoś taki może reprezetować ludzi pracy ?