UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Syreny nie wyły, bo przecież to obchody kolejnej przegranej bitwy !!! Ile można obchodzić świąt przegranych dla naszego narodu, tak bezsensownie rzuconej młodzieży na bitwę od razu już przegraną, po to by teraz pokazywać się w kamerach, hołd tym dzieciom ale to ich wplątano w tą bezsensowną bitwę. Cześć ich PamięcI


Anuluj