UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Godzina W" była o godzinie 17:00 a nie o 17:15!!! No chyba, że Elbląg ma inną strefę czasową?! Proponuję również miejscowym włodarzom zapoznać się z historią, aby w kolejnych latach nie popełniali błędów tak jak to miało miejsce w tym roku.


Anuluj