UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Elblagu jak zwykle kicha. Syreny dopiero zawyły o 17.08 Hańba dla urzędasów myślących o chlaniu na urlopach
W Elblagu jak zwykle kicha. Syreny dopiero zawyły o 17.08 Hańba dla urzędasów myślących o chlaniu na urlopach