Panie Gerardzie, Wszystkiego Najlepszego. Życzymy Panu Dwustu Lat Życia. Wdzięczni Elblążanie. czesiek
Panie Gerardzie, Wszystkiego Najlepszego. Życzymy Panu Dwustu Lat Życia. Wdzięczni Elblążanie.