UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a kiedy sie nic nie działo? zawsze sie coś dzieje nie wazne kto rzadził :) za kase miasta - proste ale kto odda stołek aby innym mógł sie wykazac gdy miasto jak słoik za małe dla wielu :)
a kiedy sie nic nie działo? zawsze sie coś dzieje nie wazne kto rzadził :) za kase miasta - proste ale kto odda stołek aby innym mógł sie wykazac gdy miasto jak słoik za małe dla wielu :)