UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kolejne wydania ENN od 29.07.1914 są już dramatyczne zważywszy na okoliczności historyczne. Bardzo słabo niemiecki znam ale nagłówki: "Wojna", "Niemcy walczą na Zachodzie i Wschodzie", "Wojna europejska" robią wrażenie. Wiadomości lokalne całkiem ustąpiły krajowym. Czy można by jeden artykuł cyklu "Dawno temu w Elblągu" poświęcić temu co publikowano w ENN nt wybuchu wojny?
JesusAlvaro