UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy w tym mieście w ogóle cokolwiek jest dobrze zrobione?????Dobrze są tylko co chwila zamykane kolejne obiekty - szybko i po cichu!!!!!
Czy w tym mieście w ogóle cokolwiek jest dobrze zrobione?????Dobrze są tylko co chwila zamykane kolejne obiekty - szybko i po cichu!!!!!