UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy w tym mieście w ogóle cokolwiek jest dobrze zrobione?????Dobrze są tylko co chwila zamykane kolejne obiekty - szybko i po cichu!!!!!


Anuluj