UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wina oczywista, ale tu co rusz są wypadki, to skrzyrzowanie jest zle zrobione, czy prezydent nowaczyk, o tym nie wie. po powrocie z chin trzeba zagonić Zarzad Dróg do roboty.
wina oczywista, ale tu co rusz są wypadki, to skrzyrzowanie jest zle zrobione, czy prezydent nowaczyk, o tym nie wie. po powrocie z chin trzeba zagonić Zarzad Dróg do roboty.