UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Święto świętem a włamywacze grasują, dzisiejszej nocy znowu były włamania i zniszczenia w ogródkach przy ul. Chrobrego. Panie komendancie obiecał Pan że z tym Pan poradzi. Jak do tej pory jakoś tego nie widać, komu tu wierzyć. ?


Anuluj