UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To także promocyjny sukces, artyści wyjadą z Elbląga i będą wiedzieli. że tu też są muzycy, jak nazwał to Badach wysokiej próby, brawo dla EOK.


Anuluj