UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To także promocyjny sukces, artyści wyjadą z Elbląga i będą wiedzieli. że tu też są muzycy, jak nazwał to Badach wysokiej próby, brawo dla EOK.
To także promocyjny sukces, artyści wyjadą z Elbląga i będą wiedzieli. że tu też są muzycy, jak nazwał to Badach wysokiej próby, brawo dla EOK.