UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trzeci dzień to był faktycznie hit. Nic dziwnego, że każdy mniejszy lub większy artysta jest pod wrażeniem wnętrza i klimatu Galerii EL - to jest wyjątkowe miejsce, które zasługuje na lepszą promocję. Jazzbląg pokazał, że w Elblągu można zrobić imprezę na solidnym poziomie artystycznym, niekoniecznie schlebiającą "statystycznym" gustom, a jednocześnie odnieść sukces frekwencyjny. Moim zdaniem pierwsza edycja na plus - mam nadzieję, że kolejne utrzymają lub zwiększą poziom.

Łukasz23

Anuluj