UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Piękny wieczór i oba koncerty, nie wiedziałam, że Badach jest tak dobry, świetnie, że wystąpił z naszą Orkiestrą a Stańko to wielki muzyk.
Piękny wieczór i oba koncerty, nie wiedziałam, że Badach jest tak dobry, świetnie, że wystąpił z naszą Orkiestrą a Stańko to wielki muzyk.