UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Piękny wieczór i oba koncerty, nie wiedziałam, że Badach jest tak dobry, świetnie, że wystąpił z naszą Orkiestrą a Stańko to wielki muzyk.


Anuluj