UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wielka radość, że koncert p. Stańki ze ''starym kwartetem''. Są perfekcyjni. .. .szkoda tylko, że trochę krótko grali. .. .
Wielka radość, że koncert p. Stańki ze ''starym kwartetem''. Są perfekcyjni. .. .szkoda tylko, że trochę krótko grali. .. .