UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Podziękowania dla erg za kolejną lekcję historii naszego miasta. Takie małe pytanie poboczne - jak się miało 5 ówczesnych marek do podstawowych dóbr konsumpcyjnych typu jajka, chleb, piwo, cukier?


Anuluj