UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wg Komendanta głównego Policji trwają prace nad "przeniesieniem" większej liczby funkcjonariuszy zza biurek w teren. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że policjanci ze ZDJĘCIA NR 15 zasuwają bądź będą zasuwać po krawężnikach! Od tych pagonów aż po oczach bije :D
czytelnik port-elu