UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wg Komendanta głównego Policji trwają prace nad "przeniesieniem" większej liczby funkcjonariuszy zza biurek w teren. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że policjanci ze ZDJĘCIA NR 15 zasuwają bądź będą zasuwać po krawężnikach! Od tych pagonów aż po oczach bije :D

czytelnik port-elu

Anuluj