UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Koncert był super, prowadzenie przez P. Poniedzielskiego rewelacyjne. Mamy czym się pochwalić, nasza Elbląska Orkiestra Kameralna gra na wysokim poziomie i z tego powinniśmy być dumni. Brawo.
juju
Koncert był super, prowadzenie przez P. Poniedzielskiego rewelacyjne. Mamy czym się pochwalić, nasza Elbląska Orkiestra Kameralna gra na wysokim poziomie i z tego powinniśmy być dumni. Brawo.
juju