UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Koncert był super, prowadzenie przez P. Poniedzielskiego rewelacyjne. Mamy czym się pochwalić, nasza Elbląska Orkiestra Kameralna gra na wysokim poziomie i z tego powinniśmy być dumni. Brawo.

juju

Anuluj