UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trzeba mu było wręczyć książkę Elbląg i elblążanie -lata czterdzieste, lata pięćdziesiąte, by zobaczył jak Elbląg był zniszczony i tonął w gruzach !!!!!
Trzeba mu było wręczyć książkę Elbląg i elblążanie -lata czterdzieste, lata pięćdziesiąte, by zobaczył jak Elbląg był zniszczony i tonął w gruzach !!!!!