UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trzeba mu było wręczyć książkę Elbląg i elblążanie -lata czterdzieste, lata pięćdziesiąte, by zobaczył jak Elbląg był zniszczony i tonął w gruzach !!!!!


Anuluj