UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Swietna impreza. Gratulacje dla organizatorow i uczestnikow. Tylko dlaczego oldboje nie biegaly? Wystarczylo zabezpieczyc karetke pogotowia i wio. ..

:-)DDDDD

Anuluj