UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Swietna impreza. Gratulacje dla organizatorow i uczestnikow. Tylko dlaczego oldboje nie biegaly? Wystarczylo zabezpieczyc karetke pogotowia i wio. ..
:-)DDDDD
Swietna impreza. Gratulacje dla organizatorow i uczestnikow. Tylko dlaczego oldboje nie biegaly? Wystarczylo zabezpieczyc karetke pogotowia i wio. ..
:-)DDDDD