UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Regaty były super ! W przyszłym roku też wezmę udział tyle że na motorówce. Oblecę wszystkich kilka razy i oczywiście omijając komisję sędziowską wejdę do portu w Kątach rybackich i stanę na pudle na pierwszym miejscu. To jakaś kpina !!!!! Dobrze tylko że regat nie wygrał jakiś jacht stojący przez cały czas regat w marinie w Elblągu.

uczestnik

Anuluj