UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Największe podziękowania należą się dla jachtu s\y Popuś, który przez złamany maszt leżący w wodzie nie mógł bezpośrednio nam pomóc ale mimo dużego niebezpieczeństwa postanowił zostać przy nas i asekurować tonący jacht i nas, wezwał pomoc na kanale 16,telefonicznie i wystrzelił 2 race świetlne w celu wezwania pomocy. Po ok 15 minutach przypłynął statek komisji s\v Priboy który próbował postawić jacht-bez sukcesu. Z daleka zawrócił jacht s\y Litwinka. Po ok. 1h zostaliśmy podjęci przez jednostkę SARu na pokład i przetransportowani do portu w Suchaczu gdzie żeglarze bardzo miło nas przyjęli dając ciepłe ubrania, herbatę, jedzenie-czuliśmy się jak w domu! Jeszcze raz wielkie podziękowania żeglarzom, którzy mimo narażania własnego życia i zdrowia udzielili nam pomocy.

wojtek sy marie

Anuluj