UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Płynąłem w tym samym czasie z Tolkmicka do Krynicy i godzinę przed burzą było widać co się święci. Nie jestem doświadczonym żeglarzem, ale ile Koni w silniku gnałem i udało mi się schronić w ostatniej chwili w porcie. Dziwne, że w gronie doświadczonych żeglarzy nikt nie zauważył nadciągającej burzy i zabrakło wyobraźni aby przerwać wyścig.

redrum

Anuluj