UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo przepraszam, ale to jakaś paranoja! Szczęście w nieszczęściu, że załoga Marie wyszła cało, pomimo braku reakcji ze strony organizatorów regat! Strach pomyśleć, że przez brak podstawowych odruchów człowieczeństwa jak i ducha żeglarskiej solidarności mogliby zgarnąć laur pośmiertnie. .. !!!
mlo