UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo przepraszam, ale to jakaś paranoja! Szczęście w nieszczęściu, że załoga Marie wyszła cało, pomimo braku reakcji ze strony organizatorów regat! Strach pomyśleć, że przez brak podstawowych odruchów człowieczeństwa jak i ducha żeglarskiej solidarności mogliby zgarnąć laur pośmiertnie. .. !!!

mlo

Anuluj