UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy Pan Jerzy W. 28 i 29 czerwca był obecny na liście pracowników w Biurze Regionalnym, którym administruje? Czy może listy nie podpisał? Czy może złożył wniosek o urlop w tych dniach? Czy ktoś mógłby to sprawdzić?