UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wspaniały koncert. Panie, które tańczyły latino zachwyciły nas wszystkich. Suuuuuper! Reszta tancerzy też wspaniała, niewiarygodne, że to amatorzy. ..


Anuluj