UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ejjjj. .. .. to są półfinalistki Mam Talent!!!! a nie wychowankowie BROADWAY'u. Powiem szczerze, byłem, widziałem i. .. .BROADWAYYYYY GÓRĄĄĄĄĄ!!!!!

KoKo Brodłej SPOKO!!!

Anuluj