UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pamietam jakość mleka z sklepów z tamtych lat. Jako dzieci jeździlismy po kilkanascie kilometrów do Karczowisk żeby kupić oprawdziwe mleko.

sizal

Anuluj