UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pamietam jakość mleka z sklepów z tamtych lat. Jako dzieci jeździlismy po kilkanascie kilometrów do Karczowisk żeby kupić oprawdziwe mleko.
sizal
Pamietam jakość mleka z sklepów z tamtych lat. Jako dzieci jeździlismy po kilkanascie kilometrów do Karczowisk żeby kupić oprawdziwe mleko.
sizal