UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szanowny Panie Prezydencie a co Pan powie na temat dzisiejszego, ustawionego konkursu na dyrektora sp18? Obecna Pani dyrektor, ,poległa"Osoba przygotowana merytorycznie na 6,wspaniały menager, osoba, która podniosła szkołę z ruin głebokiego socjalizmu. I uwaga najlepsze:kontrkandydatka, ,pechowej"pani dyrektor, nauczycielka przyrody z sp1 i koleżanka dyrektora departamentu(pan Soja). Członkiem komisji był pracownik kuratorium oświaty, który na następny dzień też staje do konkursu na dyrektora innej placówki, więc był zależny od przewodniczącego komisji(Soja). Sorki ale pachnie mi to kiblem i to za nasze pieniądze. Ty głosuj na mojego człowieka a ja jutro poprę ciebie. W środowisku nauczucielskim na dzień przed konkursem było głośno o wolnym wakacie od 1 września na nauczyciela przyrody w sp 1.Wygrany kandydat uczy przyrody w tej szkole, więc, ,ktoś'' wiedział, że wygra. W komisji konkursowe zasiadają pracownicy kuratorium oświaty, którzy również startują w innych konkursach na dyrektorów placówek i czworo te konkursy wygrało. Panie Prezydencie będzie gorąco i to nie dlatego, że idzie lipiec. Rada rodziców i grono pedagogiczne poruszy niebo i ziemię by unieważnic ten blamaż. To jest sprawa dla CBA I prokuratury. To jest jeden wielki skandal. NIECH ŻYJE DEMOKRACJA I SIŁA WOLNYCH MEDIÓW.

demokracja

Anuluj