UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To jest efekt kapitalizmu. Jeden pnie się w górę drugi idzie na dno. Moralność, uczciwość w tym systemie absolutnie się nie sprawdza. Czy należy w szkołach wprowadzić nowy przedmiot ? Jak lawirować, manipulować, interpretować czyli ogólnie jak oszukiwać aby jak najwięcej zostało dla nas ? Ludzie uczciwi skazani są najczęściej na porażkę.
STARYDINO