UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do powyżej - jestem urzędnikiem państwowym -nauczycielem i ledwo wiążę koniec z końcem. .. Jeśli zarabiają, to tylko wybrańcy narodu. .. i nikt poza nimi


Anuluj