UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do powyżej - jestem urzędnikiem państwowym -nauczycielem i ledwo wiążę koniec z końcem. .. Jeśli zarabiają, to tylko wybrańcy narodu. .. i nikt poza nimi
Do powyżej - jestem urzędnikiem państwowym -nauczycielem i ledwo wiążę koniec z końcem. .. Jeśli zarabiają, to tylko wybrańcy narodu. .. i nikt poza nimi