UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prawda jest taka, że jak się chce budować przyszłość elbląskiej piłki, to trzeba działać wspólnie i najlepiej pod jednym szyldem. Chore ambicje 2004 a przede wszystkim powsinogów z Concordii zabijają kariery elbląskich piłkarzy. Trzeba być ślepym, aby wierzyć, że to będą kiedyś wielkie kluby, by widzieć w tych marnych kopaczach coś więcej niż III ligę. Teraz wiecie dlaczego Olimpia musi się opierać w 80 % na armii zaciężnej a to niestety kosztuje. Szkoda, że tak wielu januszy widzi w tych klubach alternatywę dla Olimpii.

Księciu

Anuluj