UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dzieci i młodzież nawet jeśli chcą posklejać modele zamiast grać na komputerze to nie mają tak naprawdę gdzie pod okiem instruktora tego zrobić. W Elblągu nie ma takiego miejsca. A szkoda. .. Bo sklejanie modeli uczy, bawi i koi. ..


Anuluj