UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ciekawi mnie jaką kare zapłacą firmy do miasta za niedotrzymanie terminów oddania mostów oraz ile zapłacą firmy za rozbabrane ulice 12 lutegu i inne. ul malborska rozbabrana już polowe roku i końca nie widać -nie można dojechać do garaży. skrzydlata podobnie rozbabrana może ktoś poda z władz terminy zakończenia rozbabranych ulic na zatorzu i pozostałych. obserwuje codziennie postępy prac -tępo ślimacze.

OBSER

Anuluj